.

داریوش طاهرخانی

.

با کلیک تصویر زیر

حکایت های آموزنده

را بخوانید و نظر بدهید

 

 

 

نگاهی به شورایعالی نظام پزشکی در سالهای 1390 و 1391

 

 

 

 

نظام پزشکی

      

 

حاضرین در سایت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنگاران همراهان بی ادعای نظام سلامت کشور

عضو شورایعالی نظام پزشکی گفت :

هر چند هنوز نظام سلامت نتوانسته است به اهداف غایی خود در ارائه خدمات مناسب به مردم  برسد. اما خبرنگاران حوزه اجتماعی و سلامت ، همواره به عنوان همراهانی صادق ، سعی داشته اند تا حقایق نظام سلامت کشور را بدون هیچ گونه مصلحت اندیشی به تصویر بکشند تا شاید سیاستگذران و تصمیم گیران سلامت با دیدی درست ، به سمت رفع چالش های موجود گام بردارند.

به گزارش نظام پزشکی تاکستان ، داریوش طاهرخانی عضو شورایعالی نظام پزشکی ضمن  تبریک روز خبرنگار گفت: باید دقت داشت ، در فضای حاکم بر نظام سلامت کشور که حکایت از یک سویی ارکان مختلف آن دارد  ، کار خبرنگاران این حوزه در بیان حقایق بسیار دشوار می گردد.چرا که در چنین فضایی گاهی انتظار متولیان امر آن است که خبرنگاران رسالت اصلی خویش را به فراموشی سپرده و منحصرا به بیان توفیقاتی از نظام سلامت که گاها هرگز محقق نشده است ، بپردازند.

رئیس نظام پزشکی تاکستان افزود : با همه مشکلات در سال گذشته ، کارنامه خبرنگاران حوزه اجتماعی و سلامت موفق بوده است و همواره در جهت رسالت اصلی خویش حرکت کرده اند و در این راه ، ناملایمات بسیاری را نیز متحمل شده اند و با بیان واقعیت های جامعه در این حوزه و به تصویر کشیدن ناکارایی های طرح ها و برنامه ها و بررسی چرایی عدم اجرای برخی از قوانین حوزه سلامت ، به تعهدات خود در برابر جامعه به درستی عمل کرده اند.

در ادامه طاهرخانی گفت :شنیده ها حکایت از آن دارد که در سال گذشته گاهی خبرنگاران بواسطه انتشار برخی از حقایق سلامت ، مورد عتاب برخی از متولیان نظام های بیمه و سلامت کشورقرار گرفتند و حتی گاهی از حضور ایشان در برخی از مجامع صنفی به شکلی غیر اصولی ممانعت گردید و حتی مسئولین برخی از خبرگزاری ها برای تنظیم بیشتر روابط شان با ارکان قدرت سلامت ، از انتشار آنچه که بر خبرنگارانشان گذشت خودداری کردند.اما باید دانست که عتاب های متولیان ، هفدهم مرداد را که یاد آور "هنر بازتاب حقایق سلامت توسط خبرنگاران" می باشد ، در  یاد ها کمرنگ نخواهد کرد. جا دارد که در "روز خبرنگار" از تلاش ها و مجاهدت های خبرنگاران اجتماعی و سلامت کشور که علی رغم همه مصایب در راستای رسالت خویش با بیان واقعیت های نظام سلامت ، در جهت ارتقا سلامت کشور حرکت کردند ، سپاسگزاری نمایم و این روز را به آنان و همه همکارانشان تبریک عرض نمایم.

ارسال نظر


فایل صوتی ترجمه سوره یوسف

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

 
                                                   _  طرح سوالات  
                                         _  پاسخ سوالات

.

 

 

 


 
Mail Inbox

 

ورود کاربران